תהליך דיגיטלי מודרני ואינטואיטיבי

ג'וני סטודיו היא חברה דיגיטלית מודרנית, המציעה שירותים מסוגים שונים העומדים לרשותכם. אנחנו השותף האמין שלך.

01

אפיון

אפיון הפרויקט

ראשית ושורת השורות, לפני שנכנס לפרטים הטכניים, נבצע שיחת אפיון שבה תיבחן בקצרה פעילותך העסקית, קהל היעד שלך, המתחרים והרעיונות הקיימים לעיצוב, אתר או עיצוב שיכול לשרת כמקור השראה.

המטרה

המטרה היא להבין את הפרויקט באופן כללי וליצור פרופיל לקוח מותאם. במילים אחרות, התמקדות בקהל היעד שימשוך אליו הממשק וחווית המשתמש. בנוסף, יש לבדוק את המתחרים בשוק, לא כדי להעתיק אותם, אלא כדי ליצור פרויקט שיוביל ביכולתו לבלוט מעליהם.

02

Wireframing

למה אנחנו צריכים את ה-Wireframe?

ה-Wireframe אמור להיות מוכר כרעיון החזותי והרעיון הראשון על ידי הצוות שלנו. הוא יכיל חבורה של תיבות מציין מיקום, טקסטים, תמונות וכו' ויציג כיצד הדפים ייראו כסוגי אלמנטים וידגים יחסים ביניהם.

מהו התהליך?

כדי להמשיך לשלב 3 של הפרויקט הנוכחי, על הלקוח לאשר את כל דפי ה-wireframe והחומרים הנוספים (אם זמינים ומתאימים). עבור כל אחד, הלקוח יכול לבקש עד 3 סבבי שינויים.

03

עיצוב והקמה

הכנת תשתיות

חיבור דומיןן ואחסון, מערכות חיצוניות, סליקה ועוד, אנחנו נלווה אותך בתהליך ונבטיח שכל הפרטים יעובדו כראוי. המטרה היא לספק ללקוחות שלך חווית גלישה מהירה, מאובטחת וחלקה.

רגשות מעורבים

כעת אפשר להתחיל בהרפתקה האמיתית, נתחיל בבנייה ועיצוב הWireframe והקונספט שעבדנו עליו, לאחר אישורך נתקדם לבנייה ועיצוב שאר החלקים בפרויקט.

04

בקרת איכות

למה אנחנו צריכים את אבטחת האיכות?

בסיום התהליך, נבצע בדיקות תקינות כללית של הפרויקט - שכל כפתור, לינק, טופס וכו' עושה את הפעולה הנכונה, ממוקם כראוי, שהכל רספונסיבי ומוכן לעבודה.

היידה!

נאחל בהצלחה ונשגר את הפרויקט המרגש והחדש לאוויר (ולמדיה כמובן).

05

תחזוקה וליווי

תחזוקת אתרים

מאחורי כל אתר אינטרנט מוצלח בו אתם מבקרים, יש הרבה עבודה שמתרחשת ברקע שמטרתה לשמור שהכל ירוץ באופן חלק. במילים אחרות, ללא תחזוקה שוטפת האתר לא יתפקד במלוא הפוטנציאל שלו.

ליווי עיצובי חודשי

לאחר סיום הפרויקט וגיבוש הקונספט המרכזי, המיתוג והעיצוב אינו נגמר וצריך להמשיך לגוון ולחדש את המותג שלכם כל הזמן, פוסטים, סרטונים, דפי נחיתה ועוד

Jonny
בדרך כלל עונה תוך כמה דקות

כיף שאתם פה 😊
אשמח לענות לכם על כל שאלה,
בקשה והתייעצות, תרגישו חופשי!

 

איך אוכל לעזור לך?

22:20

התחילו פרויקט מקורי ומרגש איתנו!
בואו נדבר על הצרכים שלכם, השאירו פרטים עכשיו!