כפתור ווצאפ צף באתר העסק שלכם

תוכן עניינים

כפתור ווצאפ צף מאפשר יתרון שיווקי משמעותי לאתר שלכם. עם זאת, כדי למקסם את היתרון הנ"ל, יש לעשות שימוש נכון בכפתור ווצאפ צף ולדעת היכן למקם אותו ובאיזה אופן להציג אותו למבקרים באתרכם.
כפתור ווצאפ צף באתר העסק שלכם

כפתור WhatsApp

כפתור ווצאפ צף מאפשר יתרון שיווקי משמעותי לאתר שלכם. עם זאת, כדי למקסם את היתרון הנ"ל, יש לעשות שימוש נכון בכפתור ווצאפ צף ולדעת היכן למקם אותו ובאיזה אופן להציג אותו למבקרים באתרכם. מיד נתחיל בגוף המאמר ונציין איך ניתן להתקין כפתור ווצאפ באתר העסק שלכם תוך שימוש בוורדפרס אלמנטור. כמו כן, נציין היכן כדאי למקם כפתור ווצאפ באתר הרשמי של העסק שלכם על מנת לייצר אחוזי המרה גבוהים יותר. אך לפני כן, מן הראוי שניתן הסבר קצר אודות היתרונות השיווקיים של כפתור ווצאפ צף באתר העסק שלכם ולמה כדאי להתקין אותו באתרכם.

גישה מהירה לשירות 

מאחורי כל מוצר/שירות, ישנם אנשים! ברוב המקרים, לקוחות מעדיפים לבצע רכישה אחרי שהם מדברים עם אנשים, ולא מביקור שטחי באתר אינטרנט כזה או אחר. כפתור ווצאפ מובנה בתוך האתר, מאפשר תקשורת מהירה יותר בין לקוחות פוטנציאליים לנותני שירות. גישה מהירה זו, מהווה פריצת דרך משמעותית במובנים שיווקים. בעבר, הלקוח היה צריך להשאיר פרטים כמו, שם, כתובת מייל וכו. כל זאת, רק כדי לתקשר עם נותני השירות מטעם אתר העסק. לעיתים, הלקוח היה מחכה מספר ימים עד לקבלת מענה מטעם האתר. כיום, בלחיצת כפתור אחת, הלקוח משאיר הודעת ווצאפ עם השאלה, או הבקשה שלו, ומקבל מענה מהיר ויעיל. כל זאת, מבלי לעבור תהליכי מילוי פרטים והמתנה מיותרים. אתר שלא מנגיש את הלקוח הפוטנציאלי לשירות באופן פשוט ומהיר, הוא אתר שלא ממקסם את הפוטנציאל השיווקי של הטכנולוגיה המודרנית.
כפתור ווצאפ צף באתר העסק שלכם
כפתור ווצאפ צף באתר העסק שלכם

התקנת כפתור ווצאפ עם וורדפרס אלמנטור

אחד היתרונות של שימוש בוורדפרס אלמנטור, מתבטא ביכולת להוסיף קישור דינמי. תכונה זו, מאפשרת להגדיר פעולות מסוימות בתוך הקישור דוגמת, פתיחת צ'אט בוואטסאפ. האפשרות הנ"ל היא שימושית במיוחד ביצירת דפי נחיתה עבור פרסומים שיווקיים במסגרת העסק שלכם. על מנת להטמיע את כפתור הווצאפ עם וורדפרס אלמנטור, הדבר הראשון שצריך לבצע זה יצירת מקטע חדש. לאחר יצירת המקטע החדש, יש להוסיף את כפתור הווצאפ ולערוך אותו. תוכלו לקבוע את צבע הכפתור, גודל הכפתור ואלמנטים עיצוביים נוספים אחרים. באמצעות וורדפרס אלמנטור, ניתן יהיה לפרסם קישור וואטסאפ עם הודעה מוגדרת ולהטמיע אותו בכל מקום באתר שלכם. כמו כן, ניתן לאפשר למבקרים באתר שליחת הודעת ווצאפ גם ממחשבים ולא רק דרך הסמארטפון. חשוב לזכור: חשוב שכפתור הווצאפ יהיה בצבעים בולטים ביחס לצבעי האתר שלכם. באופן זה, כפתור הווצאפ יהיה בולט לעין וזמין ללקוח.

המיקום האידיאלי של כפתור ווצאפ צף באתר העסק שלכם

כל אתר, מחולק לקטגוריות, נושאים ותתי נושאים. לכן, יש להתחשב בעובדה זו כשניגשים לתכנן את מיקום כפתור הווצאפ בדפי האתר השונים. בדפי אודות, דפי מוצר ודפים שיווקיים נוספים אחרים, יש למקם את כפתור הווצאפ הצף באזור בולט, אך חשוב לוודא שכפתור לא מפריע מסתיר בדרך כלשהי את המלל באתר. חשוב להתאים את כפתור הווצאפ לתוכן באתר כך שהכל יהיה נגיש וברור. כמו כן, ראוי להגדיר את גודל האייקון למדדים מתאימים כדי להבליט את כפתור הווצאפ והנגישות שלו. מנגד, בדפי בלוג, מאמרים ונספחים, מן הראוי למקם את כפתור הווצאפ במיקום שאינו מסיח את דעת הקוראים ובכך לאפשר זמן שהות ממושך של המבקרים באתר. בדפי נחיתה ודפים פרסומיים נוספים אחרים, יהיה כדאי להטמיע כפתור ווצאפ במספר מיקומים, או לחלופין במיקום נגיש אך לא משתנה (כמו של כפתור ווצאפ צף), הזמין גם בעת גלילת הדף מטה. זאת כדי להבטיח שאחרי כל ציון דרך/מבצע/הצעה/הטבה, תהיה ללקוח גישה מהירה לנותני שירות מטעם האתר.

אחוזי המרה גבוהים יותר 

כמו שצוין קודם לכן, יש יתרונות רבים להתקנת כפתור ווצאפ באתר העסק. היתרון הבולט של כפתור ווצאפ באתר העסק מתבטא בהנגשת נותני שירות באופן מהיר ויעיל עבור לקוחות פוטנציאליים. בנוסף לכך, חשוב לציין כמה עובדות מהשטח בנוגע לפונקציונליות של כפתור הווצאפ באתרים ועל האופן שבו הוא תורם לאחוזי המרה. בעלי אתרים ותיקים רבים, מעידים על כך שכפתור ווצאפ חולל פלאות לאחוזי ההמרה שלהם. לא במקרה, כפתור ווצאפ ממיר מבקרים באתר שלהם ללקוחות משלמים באופן מהיר יותר ויעיל יותר. כשלקוחות מתעניינים במוצר, או בשירות, יש בפניהם הרבה מאוד אפשרויות בחירה. רוב בעלי המקצוע מציעים את אותו השירות בתחום העיסוק שלהם. כל אחד מהם מציין באתר שלו שהוא הכי מקצועי, הכי מהיר והכי אמין. אך ביקור באתר העסק אינו דומה להיכרות אישית עם נותן השירות! צריך לזכור שהפונקציה השיווקית של אתר עסק רשמי מסתכם בשיפור התדמית העסקית. אך עדיין, לא מדובר ביצירת היכרות אישית עם לקוחות פוטנציאליים. כפתור ווצאפ מאפשר קדמה שיווקית המאפשרת היכרות מיידית עם לקוחות. הקדמה הנ"ל תורמת לאחוזי המרה באופן שלא נראה כמותו בשנים קודמות. ליצירת הודעה מותאמת אישית בוואטסאפ >>

אולי תאהבו גם..

מה דעתכם על הלוגו החדש של אילון מאסק ל-xAI?

אילון מאסק, בעלים של Tesla, SpaceX, ו-Twitter, עשה כותרות לאחרונה עם השקת xAI, ארגון הבינה המלאכותית החדש שלו. אך האוהדים מתחלקים לגבי הלוגו החדש של החברה.

המגמות החמות בעיצוב ומיתוג עסקים לשנת 2023.

בשנת 2023, המגמות בעיצוב ומיתוג עסקים התמקדו בהבניית קשר אישי ואמיתי עם הלקוח. הדגש הושט על עיצובים פשוטים, אך בלתי נשכחים, שמספרים סיפור. התמקדות בברקודים ירוקים ובר-קיימות הפכה לחיונית, והשילוב בין הדיגיטלי לפיזי הגיע לשיאו, כאשר עסקים חיפשו דרכים ליצור חוויה משולבת ללקוחותיהם.

מערכת דיוור באתר, איך זה יכול לעזור לנו?

מערכת דיוור במייל היא תוכנה המשמשת לשליחת מיילים לקבוצת אנשים. ישנן סיבות רבות לשימוש במערכת דיוור בדואר אלקטרוני. הסיבה העיקרית לשימוש במערכת דיוור באימייל היא כי זה זול יותר משליחת מכתבים פיזיים, והיא יכולה בקלות לשפר את המכירות שלנו. זה יכול לשמש גם כדי לתקשר עם הלקוח וזה מאפשר לחברה לקבל מושג טוב יותר מה הלקוח רוצה.

כיצד לבנות מותג מצליח בעולם העסקים

מותג הוא הזיהוי היחודי של מוצר, שירות או ארגון. זהו הדבר שמצליח להביא לצרכנים את התחושה והרגש שהם רוצים לחוות כאשר הם משתמשים במוצר או משתמשים בשירות של המותג. מותג מצליח מצליח ליצור קשר רגשי עם הצרכנים ולהפוך לחלק בלתי נפרד מחייהם היומיומיים. בניית מותג מצליח מחייבת חשיבה אסטרטגית, יכולת ליצור תכניות שיווק מקוריות ויצירתיות, ויכולת להבין ולעמוד בקריטריונים של הצרכנים.

אפיון אתר, מה זה ולמה צריך את זה?

אפיון אתר הוא תהליך זיהוי המאפיינים העיקריים של אתר אינטרנט, לרבות מטרתו, התוכן והקהל שלו. החשיבות של אפיון האתר היא שהוא עוזר לך להבין את העסק שלך טוב יותר. זה עוזר לך לזהות מהן החוזקות שלך וכיצד להשתמש בהן כדי לשפר את האתר שלך.

נוודות דיגיטלית בשנת 2023, עוד אפשרי?

נוודות דיגיטלית הוא מונח שהתפתח בעשור האחרון ומתאר את מערכת החיים של אנשים שמזיזים את משרדם לאינטרנט, ומנצלים את האפשרות לעבוד מכל מקום בעולם. אם כי הרעיון אינו חדש, תהליכים עולמיים שקרו בשנים האחרונות כמו המשבר הכלכלי של 2008, התפשטות האינטרנט והפיתוח המרשים של טכנולוגיות המחשוב העניקו לו תנופה חדשה ועניינים נוספים. נוודות דיגיטלית בשנת 2023: האם זה עוד אפשרי?

למה עסק צריך בלוג באתר?

אם אתה חדש בשיווק העסק שלך, אתה עשוי לחשוב שפרסום בפייסבוק, אינסטגרם או TikTok מספיק. אולי אפילו רק אתר מידע פשוט יכול לעשות את העבודה. אבל כבעלי עסקים, אנחנו רוצים להראות ללקוחות הפוטנציאליים שלנו שהעסק תמיד פעיל ושהאתר שווה את תשומת הלב שלהם. דרך מצוינת לשמור על האתר פעיל תמיד היא לכתוב בבלוג. בבלוג נוכל להעלות תכנים עם דעתנו או הסברים. בפוסט זה נסביר כיצד לכתוב בלוג מוצלח שגורר תשומת לב ולידים.

שיווק אורגני מול שיווק ממומן

שיווק אורגני ושיווק ממומן הם שתי כלים חשובים שאנחנו יכולים להשתמש בהם לקדם את אתרינו, אבל מה ההבדל ביניהם ואיזה אחד עדיף לכם? ההבדל בין השניים הוא ששיווק אורגני יכול להיות שימושי לצמיחה ולמוניטין של החברה בטווח הארוך, בעוד ששיווק בתשלום יכול להיות טוב למטרות עסקיות קצרות טווח.

קידום אורגני בגוגל: השיטות המובילות לשנת 2023

בשנת 2023, השיטות המובילות לקידום אורגני בגוגל התמקדו בתוכן איכותי ומקורי המספק ערך לגולש. השקעה במחקר מילות מפתח ובכתיבה ממוקדת הפכה לחיונית. קישורים חיצוניים מאתרים אמינים ואופטימיזציה טכנית של האתר היו בפוקוס, והתמקדות בחווית המשתמש הפכה למרכזית יותר מאי פעם.

חשיבות מהירות האתר שלכם

הידעתם שחלק גדול מאלגוריתם החיפוש של גוגל מסתמך על מהירות הטעינה של האתר? וגם שכיותר מ-50% מהמבקרים עוזבים אם הם ממתינים לטעינת האתר יותר מ-3 שניות? תחשבו כמה לקוחות פוטנציאלים אתם יכולים לפספס רק בגלל זה.

בינה מלאכותית מבית אפל

בעידן שבו טכנולוגיית הבינה המלאכותית (AI) ממשיכה להתפתח, גדולי החברות הטכנולוגיות ממשיכים לחקור ולחדש. כאחת מחברות הטכנולוגיה המובילות בעולם, אפל נודעה לחדשנותה וממשיכה להפתיע. היום, אנו נחקור את הפרויקט החדש והמרהיב של אפל, אפל GPT. חובבי אפל והדיגיטל, מוזמנים להצטרף לטיול מרתק ולגלות מה הופך את פרויקט אפל GPT לכל כך מיוחד.

לקדם את העסק שלך באינסטגרם

העוקבים בחשבון האינסטגרם של העסק הם האנשים שמתעניינים במוצרים ובשירותים של העסק, עסקים יכולים להגדיל את העוקבים שלהם על ידי פרסום תוכן איכותי על בסיס קבוע, שימשוך עוקבים חדשים.

הצטרפו ל-5,000+ רשומים

קבלו גישה בלעדית לכלים, ריסורסים מדריכים וחדשות דיגיטל, אנחנו לא שולחים דואר זבל..

Jonny
בדרך כלל עונה תוך כמה דקות

כיף שאתם פה 😊
אשמח לענות לכם על כל שאלה,
בקשה והתייעצות, תרגישו חופשי!

 

איך אוכל לעזור לך?

11:23

התחילו פרויקט מקורי ומרגש איתנו!
בואו נדבר על הצרכים שלכם, השאירו פרטים עכשיו!